WhatsApp Destek
  • Paylaş :
Kas Gevşetici Jel Play Lube Naturel
Ürün Kodu : AE-42
39,00

Ürün Bilgileri

Play Lube Natural Kas Gevşetici Jel

 
Cinsel birleşme esnasında bazen bayanın fizyolojik durumu ve bazen de psikolojik durumu ile akalı olarak kasılmalar meydana gelebilir. Bu da cinsel birleşme için uygun ortamın oluşmamasına neden olabilir. Play Lube natural kas gevşetici jel ile birlikte vajina rahatlayabilir ve de cinsel birleşme acısız bir şekilde devam edebilir.
Bu tarz bir kasılma sonrasında vajinal kuruluk oluşacağı için vajinal kayganlaştırıcı jel içeriği ile birlikte ürün son derece doğru bir karar olacaktır. Böylece sıkıntısız bir cinsel birliktelik yaşanacak ve partnerler uyum içerisinde cinselliği deneyimleyebileceklerdir.
 

Play Lube Natural Kas Gevşetici Jel Etkisi

 
Cinsel aktivite sırasında bayanın kendisini kasması ile birlikte vajinal kuruluk ortaya çıkacaktır. Bu tarz bir sorunda Play Lube natural kas gevşetici jel bayanın vajinal kaslarının rahatlamasını sağlayacak ve daha fazla kaygan bir ortam oluşmasını sağlayacaktır.
Cinsel yaşantınızın sorunsuz bir şekilde olabilmesi adına Play Lube mükemmel bir içerik ile birlikte hazırlanmıştır. Son derece etkin formülü ile birlikte daha zevkli bir cinsel yaşantıya ulaşmanıza neden olacaktır.
 

Play Lube Natural Kas Gevşetici Jel Kullanım Şekli

 
Vajinal kuruluğun yok olabilmesi adına Play Lube natural kas gevşetici jel ürünü cinsel birleşmeden 5 dakika kadar önce avucuna dökecek vajinal bölgenin iç kısımlarına uygulayınız. Ürünü dilerseniz siz uygulayabilirsiniz ve dilerseniz de partnerinizin uygulamasını isteyerek eğlenceli dakikalar yaşayabilirsiniz.

Konu: vajinal kayganlaştırıcı jel- kas gevşetici jel play lube natural
Keywords: Play Lube natural kas gevşetici jel, vajinal kayganlaştırıcı jel, Play Lube
 

Taksit Seçenekleri

Yorumlar

Ürüne ait yorum bulunamadı.


Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.